EE

Ochrona wizyjna – pełna informacja i gwarancja efektu

Blog SGU

Jak SGU pomaga branży budowlanej? Odpowiada Dariusz Tylka

dla branży budowlanej

Sztuczna inteligencja i nowoczesne technologie rewolucjonizują rzeczywistość, w której żyjemy. Głośno mówi się o tym, że mogą zastąpić człowieka i niosą ze sobą wiele zagrożeń. My postanowiliśmy wykorzystać drzemiący w nich potencjał na korzyść naszych Klientów z branży budowlanej oraz ich bezpieczeństwa.

Jak ratujemy życie i zdrowie w SGU dzięki sztucznej inteligencji oraz nowoczesnych technologii? Odpowiada Dariusz Tylka.

Przeczytanie tego artykułu pomoże zrozumieć Ci lepiej:

  • Dlaczego systemy SOVA i VIKI są lepszym rozwiązaniem niż tradycyjna ochrona?
  • Co może zyskać branża budowlana dzięki ofercie SGU?
  • Jak pomagamy poprawić jakość i efektywność zadań pracowników?
  • Dlaczego ochrona wizyjna w SGU wiąże się z realnym zyskiem dla Twojej firmy?

 

Storm Gray Unit – pionier w wykorzystaniu systemów inteligentnego nadzoru

Rewolucjonizujemy tradycyjne podejście do ochrony i wprowadzamy ją na wyższy poziom. Jest to możliwe dzięki świadomemu wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz nowoczesnych technologii. Mówimy jasno, że naszą misją, wizją i celem jednocześnie jest bezpieczeństwo pracy i biznesu. Stawiamy krok dalej – zamieniamy ochronę fizyczną na nowoczesne technologie, sztuczną inteligencję i innowacyjne urządzenia.

Wykorzystujemy szybki internet 5G, co pozwala nam na ciągłe transmitowanie obrazu “na żywo” z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu wchodzimy z naszą ofertą również na rynek międzynarodowy. To wszystko sprawia, że proponujemy naszym Klientom coś więcej niż ochronę fizyczną. Za zadania należące do ochroniarzy, między innymi wykrywanie intruzów na monitorowanym obiekcie, wejście w strefę chronioną w nocy, odpowiada VIKI – Video Interactive Kinetic Intelligence. Jakie jeszcze możliwości zapewniają systemy inteligentnego nadzoru?

 

Przewaga SGU nad ochroną fizyczną w branży budowlanej

Wiemy, z jak wieloma zagrożeniami zmagają się firmy z branży budowlanej. Widzimy potrzebę stałego monitorowania działań pracowników oraz ochrony mienia. Odpowiadamy na nie, wprowadzając kompleksową usługę bezpieczeństwa pracy i biznesu.

Zadajesz sobie pewnie pytanie: Dlaczego miałbym zmieniać ochronę fizyczną na systemy SGU?

Dariusz Tylka, czyli Dyrektor zarządzający SGU, odpowiada:


Człowiek widzi tak naprawdę 140 stopni otaczającego go terenu. Pozostały obszar pozostaje poza zasięgiem wzroku. My kamerami jesteśmy w stanie widzieć w czasie rzeczywistym: 360 stopni i 100% obiektu.

 Jak widać, przewaga ochrony wizyjnej jest jasna. Człowieka, który robi obchód z latarką w ręce, widać z daleka. Dzięki temu intruz ma czas na schowanie się przed czujnym okiem ochroniarza. To on jest obserwowany przez potencjalnego złodzieja. Wykorzystujemy różne rodzaje kamer rozstawione w odpowiedni sposób na terenie chronionego obiektu. Wśród nich pojawiają się kamery: PTZ, termowizyjne, 4K, szerokokątne. Dobrze zaplanowana architektura pozwala nam na obserwację budowy przez całą dobę.

 

SGU – nowe podejście do ochrony gwarantujące realny zysk

Szukamy możliwości, które pozwolą nam jak najlepiej wykorzystać potencjał systemów inteligentnego nadzoru. Zawsze kierujemy się zasadą win – win, rozwiązujemy problemy Klienta za odpowiednie wynagrodzenie.  Naszym celem jest dobro i bezpieczeństwo Klienta. Dlatego też dostosowujemy nasze usługi w taki sposób, by klient otrzymał kilkaset procent więcej wartości przy niższych opłatach. Wyjście poza dotychczasowe schematy umożliwia nam wykorzystanie Systemu Ochrony Video Audio – SOVA. Pozwala nam on również wprowadzić   realną ochronę bez konieczności obecności pracownika na obiekcie ochrony.

W ten sposób zapewniamy naszym Klientom realne korzyści, których nie są w stanie zagwarantować tradycyjne firmy ochroniarskie.

Dzięki wykorzystaniu technologii SOVA zapewniamy:

  • rejestrację obrazu 24 godziny na dobę, w wysokiej rozdzielczości
  • dwa tryby pracy: Tryb Agresywny oraz Dozór Wizyjny.

Dzięki temu rejestrujemy przebieg budowy pod względem: logistycznym, bezpieczeństwa, prewencyjnym, poprawy jakości i efektywności wykonywanych zadań. Zapewniamy również realizację zadań z zakresu: liczenia materiałów, ewidencji pojazdów ciężarowych, osób i czasu pracy, nadzoru nad podwykonawcami oraz przestrzeganiem zasad BHP.

Dowiedz się więcej na temat oferty: Monitoring wizyjny!

 

Dla nas liczy się efekt – rewolucyjne rozwiązanie dla branży budowlanej

Każdy Operator czuwa za pomocą LIVE VIDEO z kamer nad przebiegiem realizacji budowy. Dzięki temu otrzymujesz możliwość zabezpieczenia dnia pracy swoich pracowników. Wykorzystanie informacji z obrazu z kamer na kilku poziomach: bezpieczeństwa, logistyki, przebiegu budowy, ewentualnych opóźnień daje nam szansę ocenić, jak dana inwestycja została zrealizowana. Dzięki temu możesz również zadbać o odpowiednią optymalizację procesów w swojej firmie i uniknąć opóźnień w budowie.

Jak mówi Dyrektor zarządzający Dariusz Tylka:


Naszą misją jest zapewnienie faktycznego bezpieczeństwa pracy i biznesu. Wierzymy w to, że możemy wpłynąć na to, iż w danej firmie w związku z prewencją zamiast interwencji nie wydarzy się wypadek śmiertelny. Wartość Życia ludzkiego jest niemierzalna – to jest Nasz sens istnienia. To jest nasz sukces.

Najnowsze wpisy

Ochrona w praktyce: Wnioski z badań rynkowych

ISO 45001 – co musisz wiedzieć?

Doba po ataku: Ewakuacja

Optimus Elona Muska i GPT: Nowi Bogowie czy partnerzy w pracy?

Pracuj więcej niż Ci płacą… chyba, że jest poniedziałek

Pracuj więcej niż Ci za to płacą…

Zostaw nam swój numer telefonu.

Oddzwonimy w ciągu 5 minut.

Dziękujemy.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.