Kariera z SGU

O nas

Jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych systemów nadzoru. Odkrywamy obszary, które wcześniej były niedostępne dla innych.

Dzięki połączeniu zespołu wyjątkowych ludzi i nowoczesnych technologii przewidujemy zagrożenia oraz określamy ryzyko ich wystąpienia. Celem tych działań jest zagwarantowanie bezpieczeństwa ludzi i biznesu. Poczucie odpowiedzialności za ludzkie życie, zdrowie i mienie sprawia, że nieustannie doskonalimy nas i nasze działania. Podczas realizowanych działań pamiętamy zarówno o ochronie człowieka, jak i biznesu.

Dzięki temu zapewniamy niezawodne systemy oparte na technologiach AI oraz IoT.

Co charakteryzuje pracę w zespole SGU?

Co jest dla nas ważne?

Niezaprzeczalnym faktem jest, że nasza firma jest nietypowa pod każdym względem.
Biorąc pod uwagę dynamikę zmian, sposób zarządzania czy atmosferę w pracy każdy stwierdzi, że u nas jest inaczej. To powoduje, że Storm Gray Unit jest miejscem, w którym wyzwania związane z codzienną pracą stają się realnym impulsem do rozwoju dla naszych pracowników.

Styl naszej organizacji daje poczucie każdemu z członków zespołu, że dzięki temu co robimy, mamy realny wpływ na życie innych. Odpowiedzialność jest wpisana w DNA naszej firmy. Dbamy o bezpieczeństwo ludzi i ich majątku. To nasze kluczowe zadanie. Naszą kulturę organizacyjną wyróżnia kilka kluczowych elementów, o których można przeczytać tutaj: Kodeks SGU.

Dlaczego warto pracować w SGU?

Storm Gray Unit to miejsce spotkań wielu charakterów, które przede wszystkim łączy wspólny cel.

Każdy, kto już jest z nami rozumie go i widzi sens. To ludzie, którzy dzięki temu, że są inni wspólnie tworzą wartość. Wielokrotnie sprawne działanie zespołu uratowało życie, a także mienie i biznes naszych Klientów. To, co osiągamy, daje poczucie autentycznego sensu pracy.

Taki zespół nie tworzy się z dnia na dzień, firma musi zasłużyć na swoich ludzi. Dlatego jeśli dołączysz do nas, znajdziesz siebie w naszej kulturze organizacyjnej. Zapewnimy Ci indywidualny rozwój w postaci: dostępu do szkoleń, materiałów do czytania i nauki, rozmów mentoringowych, również osobiście możesz wskazać szkolenie, które Cię rozwinie oraz przyniesie korzyść dla  Ciebie i SGU.  

Pakiet benefitów:

Multisport
lub Sodexo

Opieka
medyczna

Ubezpieczenie

Cinema City
Unlimited

Możliwość
rozwoju

Imprezy
Integracyjne

Świetna, nietypowa
atmosfera

Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy

Operator Centrum Operacyjnego SGU

Młodszy specjalista instalacji CCTV

Specjalista ds. sprzedaży systemów bezpieczeństwa