EE

Ochrona wizyjna – pełna informacja i gwarancja efektu

Aplikacja mobilna VIKI pozwala na przejrzenie wszystkiego co działo się na budowie.

W 90 sekund można obejrzeć cały dzień. Na koniec dnia pracy, można porównać teren budowy z porankiem za pomocą jednego kliknięcia – widać co się pojawiło, a co zniknęło.

Można łatwo sprawdzić postępy prac zdalnie, bez obecności na miejscu. I to wszystko aż do pięciu lat wstecz, bo nagrania stają się własnością użytkownika aplikacji i ma do nich dostęp nawet po zakończeniu budowy.

Nagroda TopBuilder 2023
w kategorii “Produkty i usługi IT&BIM”

Aplikacja VIKI jest częścią większego ekosystemu.

SGU dostarcza bowiem obraz z najnowocześniejszych systemów kamer SOVA, które rejestrują wszystko w dzień i w nocy, bez względu na warunki pogodowe. To oznacza, że aplikacja w telefonie otrzymuje najwyższej jakości obraz, który pozwala na identyfikację ludzi, pojazdów i wszystkich zdarzeń.

Do tego dochodzi sztuczna inteligencja, która w czasie rzeczywistym wykrywa wszelkie anomalie i zagrożenia, drastycznie zwiększając bezpieczeństwo każdej budowy.

Video Dziennik
Budowy

Zobaczysz wszystko. Nawet pięć lat wstecz!

Aplikacja VIKI dedykowana jest kierownikom budów, zarządcom, nadzorowi budowlanemu, prezesom i każdej osobie, która potrzebuje konkretnych informacji o tym, co się dzieje na budowie.

Użytkownicy otrzymują dostęp do Video Dziennika Budowy. Kamery zapisują każdą minutę tego, co się dzieje na budowie. Rejestrują nie tylko postępy prac, wszystko, co się dzieje z materiałami, wjazdy i wyjazdy, załadunki i rozładunki, ale też każdy krok pracowników. Do zapisu dołączane są takie informacje, jak prędkość wiatru i wilgotność. Dzięki temu można na przykład odkryć i udowodnić, że beton był wylewany w nieodpowiedniej temperaturze i wyciągnąć z tego konsekwencje.

Osoba z przydzielonym dostępem do aplikacji może śledzić czas pracy i przebieg całej aktywności każdego pracownika na budowie – od wejścia aż po wyjście. To bardzo duże ułatwienie pracy na przykład dla Inspektora, który teraz może mieć podgląd 30 budów na raz. Dzięki zapisowi obrazu z nowoczesnych kamer może zrobić nawet 25-krotne zbliżenie każdego zdarzenia oraz pracowników bez kasku czy kamizelki.

W razie jakiegokolwiek wypadku może łatwo odtworzyć i ustalić jego rzeczywisty przebieg i odpowiedzialnych za jego wystąpienie. Co ciekawe, pracownicy budowy wiedząc o tym, zaczynają bardziej dostosowywać się do przepisów BHP i unikają ryzykownych działań.

Zalety VIKI

  • Dostęp do Video Dziennika Budowy, dzięki któremu w 90 sekund można obejrzeć cały dzień, nawet 5 lat wstecz.
  • Pewność, że najnowocześniejsze systemy kamer SOVA zapiszą wszystko co się dzieje na budowie, w dzień i w nocy, bez względu na warunki pogodowe.
  • Zapis nagrań wzbogacony o dodatkowe informacje atmosferyczne.
  • Możliwość śledzenia czasu pracy i całej aktywności każdego pracownika na budowie.
  • Wygoda nawet 25-krotnego zbliżenia zdarzenia.
  • Dynamiczny system uprawnień – administrator firmy może swobodnie dodawać kolejnych użytkowników.
  • Dynamiczne tworzenie timelapse z dowolnych odcinków czasu.

Demo VIKI

Chcesz na żywo zobaczyć działanie naszej aplikacji?

Aplikacja mobilna SGU GO została wyróżniona prestiżową nagrodą przyznawaną co roku przez branżowe media budowlane Builder Polska.

Zostaw nam swój numer telefonu.

Oddzwonimy w ciągu 5 minut.

Dziękujemy.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.