EE

Ochrona wizyjna – pełna informacja i gwarancja efektu

Monitoring wizyjny

sgu

Ochrona wizyjna
– pełna informacja
i gwarancja efektu

W dzisiejszym świecie POCZUCIE bezpieczeństwa najczęściej wystarcza.
Grunt żeby zgadzał się excel.

Jak robić ochronę inaczej? Tak, żeby przestała być zbędnym wydatkiem a zaczęła być realną wartością?
W Storm Gray Unit od 14 lat traktujemy innowację jako standard

Czego z całą pewnością nie znajdziesz nigdzie indziej?

  • Oferujemy kamery termowizyjne jako standard w każdej konfiguracji systemu SOVA.
  • Obraz z kamer przez 24 godziny na dobę jest obserwowany przez operatorów Centrum SOVA, których wspiera nasza autorska, sztuczna inteligencja VIKI (Video Interactive Kinetic Intelligence).
  • Jako standard udostępniamy klientowi naszą autorską aplikacje VIKI SGU, dzięki której ma w każdej chwili dostęp do informacji o tym co dzieje się na jego obiekcie. Dodatkowo może nadać uprawnienia do podglądu nielimitowanej liczbie użytkowników.
  • ZAWSZE bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za chronione mienie. Jeżeli na obiekcie dojdzie do zdarzenia każdą poniesioną stratę do ustalonej kwoty rekompensujemy w ciągu 48 godzin. *W przypadku większych kradzieży za straty odpowiadamy z polisy OC opiewającej w tej chwili na 100 000 000 złotych!
  • Prewencja zamiast interwencji: reagujemy jak tylko intruz zbliży się do obiektu. Zanim przekroczy ogrodzenie otrzymuje komunikat głosowy, który najczęściej wystarcza żeby go spłoszyć. Jeżeli natomiast trafi się odważny natychmiast przechodzimy do reakcji; wzywamy patrol interwencyjny i odpowiednie służby.
  • Rejestrujemy obraz z kamer nawet do 5 lat wstecz!
  • W pełni odpowiadamy za działanie naszego sprzętu. Także za awarie zasilania 230V czy brak paliwa w agregacie. Kamery pełnią role naszych oczu. Musimy widzieć obiekt. To zdecydowanie nasza odpowiedzialność!

Podsumowując

Nasza usługa jest na tyle sprecyzowana i policzalna, że nie boimy się przyznać głośno, że jesteśmy jedną z droższych agencji ochrony na rynku i absolutnie nie „schodzimy z ceny”.

Skorzystaj z naszego kalkulatora wyceny dostępnego pod linkiem www.sgu.pl/kalkulator, aby w mniej niż minutę samodzielnie wygenerować wstępną wycenę dla Twojego obiektu.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, zachęcamy do przetestowania naszej usługi poprzez metodę „Proof of concept”. Dowiedz się więcej na stronie www.sgu.com.pl/rabat-99. Oferujemy wyjątkową okazję, abyś mógł/a osobiście przekonać się o skuteczności naszych rozwiązań przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Zostaw nam swój numer telefonu.

Oddzwonimy w ciągu 5 minut.

Dziękujemy.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.