EE

Ochrona wizyjna – pełna informacja i gwarancja efektu

Oferty pracy

Młodszy specjalista instalacji CCTV

Jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych systemów nadzoru. Odkrywamy obszary, które wcześniej były niedostępne dla innych. Dzięki połączeniu zespołu wyjątkowych ludzi i nowoczesnych technologii przewidujemy zagrożenia oraz określamy ryzyko ich wystąpienia. Celem tych działań jest zagwarantowanie bezpieczeństwa ludzi i biznesu. Poczucie odpowiedzialności za ludzkie życie, zdrowie i mienie sprawia, że nieustannie doskonalimy nas i nasze działania. Podczas realizowanych działań pamiętamy zarówno o ochronie człowieka, jak i biznesu. Dzięki temu zapewniamy niezawodne systemy oparte na technologiach AI oraz IoT.

Naszą kulturę organizacyjną wyróżnia kilka kluczowych elementów, o których można przeczytać tutaj: Kodeks SGU.

Szukamy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Dlatego jeśli:

  • szukasz pracy, w której Twój wysiłek będzie przynosił realny efekt,
  • znasz podstawowe zasady w zakresie instalacji CCTV i dążysz do tego, by stale pogłębiać swoją wiedzę,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • czujesz się dobrze, pracując w zespole,
  • rzetelność to Twoje drugie imię, a termin wyznaczony przez Klienta jest rzeczą świętą,
  • jesteś gotowy przyjąć odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • zależy Ci, by zarabiać dobrze i jesteś gotowy na pracę przynoszącą realne korzyści dla firmy i klienta,
  • lubisz wyzwania i potrafisz logicznie myśleć, co pozwala na rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów,
  • jesteś gotowy na pracę w terenie i szukasz stabilnego miejsca zatrudnienia,
  • potrafisz zachować zimną krew nawet w przypadku trudnych, wymagających instalacji.

A poza tym…

  • chcesz poszerzać swoje horyzonty i jesteś przygotowany na rozwój wiedzy oraz umiejętności,
  • podchodzisz do pracy sumiennie i z nastawieniem, że Twoje działania mają przynieść długoterminowe, solidne efekty,
  • potrafisz współpracować z innymi i unikasz konfliktów.

..to jesteś osobą, której szukamy!

Zakres obowiązków:

Twoim zadaniem będzie wykonywanie robót okołobudowlanych przy instalacji CCTV w lokalizacjach wskazanych przez Klientów.

Zwróć uwagę, że nie wymagamy od Ciebie wiedzy i umiejętności na poziomie eksperta. Oczekujemy znajomości podstawowych zasad. Podczas realizacji kolejnych montaży pod okiem specjalistów będziesz pogłębiał swoje zdolności. Dlatego w tej pracy ważne są nie tylko wiedza, ale również umiejętność pracy w zespole i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków. W tej roli przejmujesz odpowiedzialność za jakość montażu oraz sprawność instalacji CCTV.

Będziesz pełnić bardzo ważną rolę w zespole i procesie dążenia do wzmocnienia bezpieczeństwa biznesu Naszych Klientów.

Oferujemy:
  • pracę, z której będziesz autentycznie dumny, w firmie, w której będziesz chciał się rozwijać dalej,
  • wyjątkową atmosferę i wspaniały, zgrany zespół, w którym każdy pracownik jest ważny i doceniany,
  • wynagrodzenie od 4 500 zł netto (na rękę) na umowie o pracę,
  • realne możliwości wzrostu wynagrodzenia w przyszłości,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia, dostęp do firmowej biblioteki i Twój własny budżet na zakup książek na koszt firmy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego 6-minutowego filmu

jak służymy Bezpieczeństwu Pracy i Biznesu w codziennych warunkach:

Storm Gray Unit w kilka minut – obejrzyj FILM na YOUTUBE

Zobacz

Chcesz aplikować?

Jeżeli jesteś zdecydowany na rozpoczęcie współpracy z SGU, wyślij do nas zgłoszenie. Czekamy na Twoje CV! Pamiętaj, aby zawrzeć klauzulę z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o wysyłanie dokumentów na adres e-mail:
rekrutacja@sgu.com.pl

W tytule wiadomości wpisz:

Praca: Młodszy specjalista instalacji CCTV

Powodzenia!