EE

Ochrona wizyjna – pełna informacja i gwarancja efektu

Oferty pracy

Główny Księgowy/Główna Księgowa

Jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych systemów nadzoru. Odkrywamy obszary, które wcześniej były niedostępne dla innych. Dzięki połączeniu zespołu wyjątkowych ludzi i nowoczesnych technologii przewidujemy zagrożenia oraz określamy ryzyko ich wystąpienia. Celem tych działań jest zagwarantowanie bezpieczeństwa ludzi i biznesu. Poczucie odpowiedzialności za ludzkie życie, zdrowie i mienie sprawia, że nieustannie doskonalimy nas i nasze działania. Podczas realizowanych działań pamiętamy zarówno o ochronie człowieka, jak i biznesu. Dzięki temu zapewniamy niezawodne systemy oparte na technologiach AI oraz IoT.

Naszą kulturę organizacyjną wyróżnia kilka kluczowych elementów, o których można przeczytać tutaj: Kodeks SGU.

Szukamy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Stanowisko zakłada rozwój w kierunku Dyrektora Finansowego Grupy Kapitałowej.

Dlatego jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie jako Księgowa/Księgowy,
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie (C1),
  • Masz umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości,

a przede wszystkim…

Twoim celem jest zostać Dyrektorem Finansowym

…to jesteś osobą, której szukamy!

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie sprawozdań podatkowych,
  • bieżące i prawidłowe prowadzenie ksiąg handlowych,
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji płacowej zgodnie z wymaganiami prawnymi,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby zarządu, prowadzenie dokumentacji finansowej.

W ramach rozwoju na stanowisko Dyrektora Finansowego będziesz także odpowiedzialny/a za:

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad przyszłym działem księgowości,
  • zarządzanie finansami firmy,
  • tworzenie i realizowanie polityki finansowej firmy,
  • planowanie budżetu i realizację polityki budżetowej firmy,
  • analizę rynku finansowego i kształtowanie polityki lokacyjnej,
  • ocenę opłacalności podejmowanych inwestycji,
  • opracowywanie biznes planów,
  • kontrolę wydatkowania środków finansowych,
  • analizę kosztów, kreowanie i wdrażanie pomysłów poprawiających wyniki finansowe przedsiębiorstwa,
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych,
  • współpracę z bankami i instytucjami finansowymi,
  • kierowanie całością prac działu finansowo-księgowego,
  • opracowywanie planów finansowych (krótko – i długoterminowych oraz ich monitorowanie),
  • nadzór, tworzenie i kontrolę wskaźników finansowych.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • ścieżkę rozwoju kariery jako Dyrektor Finansowy Grupy Kapitałowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • 100% dofinansowania szkoleń i kursów,
  • służbowy samochód i telefon,
  • parking dla pracowników,
  • paczki świąteczne,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • Multisport i Cinema City Unlimited.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego 6-minutowego filmu
jak służymy Bezpieczeństwu Pracy i Biznesu w codziennych warunkach:
Storm Gray Unit w kilka minut - obejrzyj FILM na YOUTUBE

Chcesz aplikować?

Jeżeli jesteś zdecydowany na rozpoczęcie współpracy z SGU, wyślij do nas zgłoszenie. Czekamy na Twoje CV! Pamiętaj, aby zawrzeć klauzulę z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o wysyłanie dokumentów na adres e-mail:
rekrutacja@sgu.com.pl

W tytule wiadomości wpisz:

Praca: Główny Księgowy

Powodzenia!