EE

Ochrona wizyjna – pełna informacja i gwarancja efektu

Oferty pracy

Samodzielny księgowy / Samodzielna Księgowa

Jeżeli nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu:

 • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
 • Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawienie zmian w kapitale własnym) i innych raportów finansowych
 • Sporządzanie sprawozdawczości GUS
 • Przygotowanie i przekazywanie do odpowiednich instytucji deklaracji podatkowych w zakresie podatków dochodowych CIT, PIT oraz VAT, VAT – UE, Intrastat
 • sporządzanie deklaracji JPK
 • Przygotowywanie dokumentacji do audytów i kontroli skarbowych
 • Kontrola merytoryczna dokumentów i zapewnianie kompletności i poprawności księgowań
 • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby zarządcze
 • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

 

A jednocześnie…

 • Nie boisz się pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku;
 • Wykazujesz się charyzmą i szybko stajesz się naturalnym liderem dla swojego zespołu;
 • Nieustannie się rozwijasz i wciąż szukasz nowych inspiracji;
 • Jesteś asertywny i potrafisz obronić swój punkt widzenia, a jednocześnie wykazujesz się pokorą i przyjmujesz konstruktywną krytykę;

 

… to Ciebie szukamy!

Kilka słów o nas:

Nasza historia to zbiór sukcesów i porażek, które przekłuliśmy w rozwiązania. Od 2010 roku rozwijamy się i zyskujemy pozycję lidera w branży ochrony.

Nasze innowacyjne podejście zdobyło uznanie klientów w stopniu, który pozwolił nam wejść na rynki europejskie. Na przełomie lat 2023 i 2024 uruchomiliśmy oddziały SGU w Niemczech, Czechach, Łotwie, Ukrainie, Litwie i Estonii.. i z pewnością na tym nie poprzestaniemy.

Wspólnie tworzymy wspierające środowisko pracy, w którym liczą się pomysły i zaangażowanie każdego pracownika.

Nasza misja to zapewnienie realnego bezpieczeństwa, a nie tylko jego poczucia. Mamy swój system wartości, który napędza nas do działania – Kodeks SGU ➤.

Jeśli podzielasz nasze przekonania, to mamy ogromną nadzieję, że zasilisz nasz zespół!

Czemu warto dołączyć do SGU?

#Powód1
Na każdym szczeblu, zawsze możesz liczyć na pomoc. Znamy życie i wspieramy się w trudnych sytuacjach kiedy to tylko możliwe. W zamian oczekujemy tylko jednego – masz być fair. Ściema to ściema. Szybkie L4 online i regularne UŻki są jak najbardziej legalne, ale mało zespołowe. 😊 To co nam dasz od siebie (dobrego, ale również i złego) z czasem wróci do Ciebie w dwójnasób.

#Powód2
Wynagradzamy ponad rynkowo ludzi nastawionych na ciężką pracę, przynoszących firmie realne „kalorie”. 

#Powód3
Wręcz wymagamy od Ciebie radykalnej szczerości. W SGU nie dusisz w sobie problemów. Nie boisz się kierować w górę spraw, które można zmienić. Prawda u nas jest zawsze „na miejscu” nawet jeżeli bolesna.

#Powód4
U nas skaczemy z helikoptera, dopiero w locie zakładając spadochron. 😊 Inspirujące pomysły są realizowane nierzadko zanim do końca wybrzmią. Twoja kreatywność ma szanse u nas osiągnąć Everest.

#Powód5
Zapewnimy Ci narzędzia, które z czasem zagwarantują 4 godzinne dniówki z pełnym poczuciem sprawczości. Staniesz się „właścicielem algorytmu”. Z czasem Twoim zadaniem będzie jedynie dopilnować, aby maszyna pracowała zgodnie z tym co stworzyłeś. W SGU robimy wszystko, żeby usprawnić procesy i uczynić pracę bardziej efektywną, nie zapominając przy tym, że technologia to jedynie środek do celu, a nie cel sam w sobie.

Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Wynagrodzenie w kwocie 9.000 brutto
 • Elastyczny czas pracy
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość)
 • 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku 
 • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność

Jeżeli jesteś zdecydowany/a wyślij swoje CV z aktualnym zdjęciem na adres rekrutacja@sgu.com.pl

Do zobaczenia!

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego 6-minutowego filmu
jak służymy Bezpieczeństwu Pracy i Biznesu w codziennych warunkach:
Storm Gray Unit w kilka minut - obejrzyj FILM na YOUTUBE
Youtube

Chcesz aplikować?

Jeżeli jesteś zdecydowany na rozpoczęcie współpracy z SGU, wyślij do nas zgłoszenie. Czekamy na Twoje CV! Pamiętaj, aby zawrzeć klauzulę z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o wysyłanie dokumentów na adres e-mail:
rekrutacja@sgu.com.pl 

W tytule wiadomości wpisz:

Praca: Samodzielny księgowy / Samodzielna Księgowa

Powodzenia!

1. Jeśli chcesz wziąć udział w obecnie trwającym procesie rekrutacyjnym, ale chciałbyś też uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko [NAZWA STANOWISKA] oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Storm Gray Unit Sp. z o.o.”

2. Jeśli chcesz wziąć udział jedynie w obecnie trwającym procesie rekrutacyjnym na konkretne stanowisko i nie być uwzględniany w przyszłych procesach rekrutacji, umieść w swoich dokumentach poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko [NAZWA STANOWISKA] prowadzonej przez Storm Gray Unit Sp. z o.o.”

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

 1.  Administratorem Twoich danych osobowych jest Storm Gray Unit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bytomiu, pod adresem: ul. Świętochłowicka 14, 41-909 Bytom, Polska, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000338497, posiadająca numer NIP: 6762406689, numer REGON: 121032489, o kapitale zakładowym 140 000,00 zł pokrytym w całości (dalej: „Spółka” lub „Administrator”).
 2. Z Administratorem można skontaktować się elektronicznie pod adresem: biuro@sgu.com.pl.
 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja obowiązku prawnego wynikającego z przepisów Kodeksu pracy w zakresie danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, wykształcenie oraz historia zatrudnienia. W zakresie pozostałych danych osobowych podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda, gdyż tylko od Ciebie zależy jakie dane przekażesz nam w swojej aplikacji.
 5. Nie przechowujemy Twoich danych dłużej niż to konieczne. Czas przechowywania danych osobowych zależy od czasu trwania procesu rekrutacyjnego. Po jego zakończeniu Twoje dane będą przechowywane przez okres maksymalnie 3 lat. Jeżeli wyraziłeś zgodę na ich wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych to możemy Twoje dane wykorzystać w kolejnych procesach rekrutacyjnych, które w okresie 12 miesięcy nastąpią w Spółce.
 6. Dostęp do Twoich danych osobowych będą mieć wyłącznie upoważnieni przez Spółkę pracownicy i współpracownicy. W pewnych sytuacjach Twoje dane osobowe mogą być ujawniane przez Spółkę innym odbiorcom takim jak podmioty świadczące usługi rekrutacji, firmy ochroniarskie oraz dostawcy usług i rozwiązań IT dla Spółki.
 7. Twoje dane nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
 8. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania kopii danych, do ich sprostowania bądź uzupełnienia. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych. Masz prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych w przypadkach przewidzianych prawem oraz ograniczenia ich przetwarzania. Masz także prawo otrzymania od Spółki kopii Twoich danych osobowych.
 9. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody i wycofania swojej kandydatury z rekrutacji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do chwili jej cofnięcia.
 10. Organem nadzorczym w zakresie danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo do wniesienia skargi w razie przetwarzania Twoich danych osobowych niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Najnowsze oferty

Operator Centrum Operacyjnego SGU