EE

Ochrona wizyjna – pełna informacja i gwarancja efektu

Oferty pracy

Asystentka/Asystent Biura Zarządu

Jeśli…

 • jesteś osobą skrupulatną, która lubi porządek i działa w usystematyzowany sposób;
 • rozumiesz na czym polega odpowiedzialność za procesy zarządcze w biznesie i nie boisz się przyjąć jej na siebie;
 • potrafisz swobodnie komunikować się po angielsku;
 • rozumiesz, że sprawność zarządu organizacji zależy od usystematyzowania jego pracy i wsparcia operacyjnego przy realizowaniu decyzji;
 • chcesz współtworzyć procesy zarządcze będąc główną osobą odpowiedzialną za planowanie i egzekwowanie;

…to być może właśnie Ciebie szukamy:

Asystentka/Asystent Biura Zarządu
(przygotowanie do roli Kierownika Biura Zarządu)

Na tym stanowisku będziesz odgrywał kluczową rolę w usprawnieniu procesów. Do Twoich głównych zadań będzie należeć opieka nad operacyjną i administracyjną częścią funkcjonowania Zarządu Spółki. Docelowo będziesz odpowiedzialny za ułożenie pracy Biura Zarządu w sposób, który pozwoli w pełni skupić się na działalności strategicznej firmy. Będziesz pierwszym punktem styku pomiędzy organizacją i Zarządem. Twoja praca będzie polegała głównie na usprawnieniu procesu decyzyjnego w firmie i nadzorowaniu realizacji zaplanowanych działań od początku do końca.

 

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Wsparcia administracyjnego wynikającego bezpośrednio ze specyfiki roli Zarządu,
 • Umiejętnego zarządzania kalendarzem,
 • Usystematyzowania procesu umawiania spotkań biznesowych, taktycznych i strategicznych,
 • Planowania i modelowania procesów wspierających egzekwowanie decyzji Zarządu,
 • Kompletnego organizowania i rozliczania podróży służbowych,
 • Pomocy w obiegu dokumentów i usystematyzowaniu administracji,
 • Aspiracji do nieustannego rozwoju siebie i swoich umiejętności biznesowych – bo w końcu, kto się nie rozwija, ten się cofa – podchodzimy do tego poważnie!

Oferujemy:

 • Wynagrodzenie na poziomie 7000,00 zł/netto które wzrośnie po pozytywnie zakończonym okresie 12sto miesięcznym okresie przygotowawczym do roli Kierownika Biura Zarządu,
 • Elastyczną formę umowy, dostosowaną do Twoich potrzeb (b2b, UoP),
 • Gwarancje systematycznego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych,
 • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Jeżeli…

 • Odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,
 • Masz ambicje w zakresie planowania i modelowania systemowych procesów zarządczych,
 • Czujesz, że możesz być niezbędnym wsparciem, które pozwoli Zarządowi skupić się na pracy strategicznej, to:

 

Dołącz do naszego teamu SGU!
Zostań Asystentką/Asystentem Zarządu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego 6-minutowego filmu
jak służymy Bezpieczeństwu Pracy i Biznesu w codziennych warunkach:
Storm Gray Unit w kilka minut - obejrzyj FILM na YOUTUBE
Youtube

Co musisz zrobić:

 • Wyślij do nas swoje aktualne CV ze zdjęciem,
 • Napisz kilka zdań o tym, jak rozumiesz zdanie:
  “Usystematyzowane procesy zarządcze są kluczem do efektywnego realizowania strategii biznesowej organizacji”

 

Swoją aplikację prześlij na adres

rekrutacja@sgu.com.pl 

W tytule wiadomości wpisz:

Praca: Asystentka/Asystent Biura Zarządu

W pierwszym etapie rekrutacji odpowiemy na każdy e-mail, który będzie zawierał wszystkie wymagane informacje, następnie poinformujemy o kolejnych etapach naboru.

Powodzenia!

1. Jeśli chcesz wziąć udział w obecnie trwającym procesie rekrutacyjnym, ale chciałbyś też uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko [NAZWA STANOWISKA] oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Storm Gray Unit Sp. z o.o.”

2. Jeśli chcesz wziąć udział jedynie w obecnie trwającym procesie rekrutacyjnym na konkretne stanowisko i nie być uwzględniany w przyszłych procesach rekrutacji, umieść w swoich dokumentach poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko [NAZWA STANOWISKA] prowadzonej przez Storm Gray Unit Sp. z o.o.”

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

 1.  Administratorem Twoich danych osobowych jest Storm Gray Unit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bytomiu, pod adresem: ul. Świętochłowicka 14, 41-909 Bytom, Polska, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000338497, posiadająca numer NIP: 6762406689, numer REGON: 121032489, o kapitale zakładowym 140 000,00 zł pokrytym w całości (dalej: „Spółka” lub „Administrator”).
 2. Z Administratorem można skontaktować się elektronicznie pod adresem: biuro@sgu.com.pl.
 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja obowiązku prawnego wynikającego z przepisów Kodeksu pracy w zakresie danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, wykształcenie oraz historia zatrudnienia. W zakresie pozostałych danych osobowych podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda, gdyż tylko od Ciebie zależy jakie dane przekażesz nam w swojej aplikacji.
 5. Nie przechowujemy Twoich danych dłużej niż to konieczne. Czas przechowywania danych osobowych zależy od czasu trwania procesu rekrutacyjnego. Po jego zakończeniu Twoje dane będą przechowywane przez okres maksymalnie 3 lat. Jeżeli wyraziłeś zgodę na ich wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych to możemy Twoje dane wykorzystać w kolejnych procesach rekrutacyjnych, które w okresie 12 miesięcy nastąpią w Spółce.
 6. Dostęp do Twoich danych osobowych będą mieć wyłącznie upoważnieni przez Spółkę pracownicy i współpracownicy. W pewnych sytuacjach Twoje dane osobowe mogą być ujawniane przez Spółkę innym odbiorcom takim jak podmioty świadczące usługi rekrutacji, firmy ochroniarskie oraz dostawcy usług i rozwiązań IT dla Spółki.
 7. Twoje dane nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
 8. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania kopii danych, do ich sprostowania bądź uzupełnienia. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych. Masz prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych w przypadkach przewidzianych prawem oraz ograniczenia ich przetwarzania. Masz także prawo otrzymania od Spółki kopii Twoich danych osobowych.
 9. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody i wycofania swojej kandydatury z rekrutacji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do chwili jej cofnięcia.
 10. Organem nadzorczym w zakresie danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo do wniesienia skargi w razie przetwarzania Twoich danych osobowych niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Najnowsze oferty

Operator Centrum Operacyjnego SGU

Zostaw nam swój numer telefonu.

Oddzwonimy w ciągu 5 minut.

Dziękujemy.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.