EE

Ochrona wizyjna – pełna informacja i gwarancja efektu

Dziennik Budowy

Zobaczysz wszystko. Nawet pięć lat wstecz!

Dzięki naszej aplikacji otrzymujesz stały podgląd budowy na swoim telefonie. To nie tylko obraz wideo tego, co się dzieje teraz, ale wszystkiego, co się tam wydarzyło w ciągu ostatnich pięciu lat!

Na budowie nic nie ginie

Zapisujemy każdą minutę tego, co się dzieje na placu budowy. Nie ma zdarzenia, które by umknęło naszym kamerom. Nagrywamy działania pracowników, postępy budowy, co się dzieje z materiałami, wszelkie wjazdy i wyjazdy, rozładunki i załadunki – nic nam nie umknie.

Otrzymasz coś więcej niż tylko wizualny zapis całej historii budowy. Do obrazu dodajemy takie dane, jak temperatura powietrza, prędkość wiatru i wilgotność. Będziesz wiedzieć, jeśli na przykład beton był wylewany w nieodpowiedniej temperaturze i dzięki temu możesz wyciągnąć z tego konsekwencje.

Jedno spojrzenie
i wszystko wiesz!

Sam zapis to nie wszystko. Nikt nie ma czasu przeglądać godzin nudnych nagrań, by odkryć jedną nieprawidłowość. Dlatego nasza aplikacja nie odtwarza po prostu nagrań. Ona pomaga Ci dostrzec to, co chcesz.

Funkcja “Porównanie” pozwala na zestawienie na jednym ekranie obrazu wybranego miejsca w dwóch różnych momentach. Dzięki temu wystarczy jeden rzut oka, by zobaczyć co się zmieniło w ciągu dnia lub innego wybranego przez Ciebie okresu!

“Dziennik budowy” pozwala na obejrzenie całego dnia pracy w 90 sekund! Wysokiej jakości zdjęcia robione co minutę pomogą Ci prześledzić postępy prac i całą aktywność (lub nieaktywność) wszystkich pracowników. 8 godzin pracy sprawdzisz w 1,5 minuty i nic nie umknie Twojej uwadze.

Odtworzysz każde zdarzenie

Co daje Ci tak szczegółowy zapis każdego dnia budowy
i możliwość szybkiego przeglądu zdarzeń?

Szczegółowa rejestracja dostaw

Kto, co, gdzie, kiedy, jak i ile?
Wszystko zgodnie ze stanem faktycznym.
Nikt Ci niczego nie wmówi i masz na to dowody. Nawet pięć lat wstecz - przejrzenie tego całego okresu zajmie Ci… 1 godzinę i 16 sekund!

Już nie musisz szukać świadków zdarzeń na budowie

Nagrania nie kłamią i niczego
"nie zapominają". Możesz wszystko zobaczyć z dokładnością co do minuty. Gdy zdarzy się jakikolwiek wypadek,
Ty odtworzysz jego przyczyny i dokładny przebieg.

Rejestracja każdego pojazdu

Nie tylko nagrywamy wszelkie wjazdy i wyjazdy, ale dzięki dodatkowej usłudze jesteśmy nawet w stanie znaleźć pojazd, który nie powinien pojawić się na budowie - razem z kierowcą i ewentualnymi osobami towarzyszącymi.

Widzisz dokładnie,
co się dzieje ze wszystkimi materiałami na budowie
- nic nagle nie zniknie „niezauważone”

Łatwo sprawdzisz
terminowość prac i warunki,
w jakich były wykonywane

Chcesz na żywo zobaczyć działanie
naszej aplikacji?

Żadne słowa nie są w stanie zrobić takiego wrażenia, jak zobaczenie na własne oczy tego, co pokazuje nasza aplikacja.

Umów się i sprawdź. Odpowiemy na wszystkie pytania, w tym na najważniejsze: czemu tak drogo. Bo to warte każdych pieniędzy.